Limena – (Kobieta z Limy) - demo w wykonaniu Carmen Azuar i Tomasza Kaszubowskiego
Limena


Son de la loma - (Pochodzą ze Wzgórz)- demo w wykonaniu Carmen Azuar i Tomasza Kaszubowskiego
Son de la loma


Teledysk - duet gitarowy Tomasz Kaszubowski, Pawe³ Nawara
Teledysk


Konert - Tomasz Kaszubowski i Pawe³ Nawara Duet Gitarowy
Koncert


Tomasz Kaszubowski i Pawe³ Nawara - Qadrans (Magazyn kulturalny)
Qadrans


Los Navarros - Si Tu Me Dices Ven (Lodo) Tomasz Kaszubowski Pawe³ Nawara Adam Tkaczyk
Si Tu Me Dices Ven


Los Navarros - Fiesta Latina (Tomasz Kaszubowski Pawe³ Nawara Adam Tkaczyk)
Fiesta Latina


Wywiad z Paw³em Nawar¹ i Tomaszem Kaszubowskim, udzielony dla Programu II Polskiego Radia
Wywiad

Linki

Tomasz Kaszubowski w stylu latino
Zdaje się, że urodził się z gitarą klasyczną w dłoni. Już chyba nikt, kto zna Tomasza nie wyobraża go sobie bez tego instrumentu.

Carmen Azuar
Bliźniacza strona partnerki scenicznej, Carmen Azuar

Duet Gitarowy
Duet gitar klasycznych Kaszubowski - Nawara specjalizuje się muzyce latynoamerykańskiej.

CD ACCORD Music Edition
Wydawnictwo CD ACCORD MUSIC EDITION Sp. z o. o. powstało w 1995 roku. Zamiarem jego założycieli było stworzenie polskiego znaku fonograficznego najwyższej próby. Obecnie na ponad 100 płytach prezentuje muzykę od Renesansu po premierowe nagrania dzieł współczesnych, z dominacją muzyki polskiej i polskich wykonawców.

Anna Korybut-Daszkiewicz
Anna Korybut-Daszkiewicz [Ananke] uprawia tzw. poezję śpiewaną. Gatunek ten - jako przynależący kulturze wyższej - został dziś brutalnie zrzucony z należnego mu piedestału i przygnieciony warstwami komercyjnego łomotu i pisku.

Los Navarros
Zespół Los Navarros powstał w czerwcu 1998 roku. Grupa wykonuje zarówno tradycyjne tańce i pieśni południowo-amerykańskie, jak i znane latynoskie przeboje. Decyzja o podjęciu współpracy związana była z wieloletnim zainteresowaniem, członków zespołu, folklorem krajów Ameryki Łacińskiej. Grupa zadebiutowała recitalem w teatrze "Stara Prochownia" w Warszawie. Zespół prowadzi ożywioną działalność koncertową. Wystąpił z recitalami m.in. na Letnich Wieczorach Muzycznych w Dziekance, Letniej Scenie w Lapidaruim i Mazowieckich Spotkaniach Gitarowych w Modlinie. Ma także na swoim koncie nagrania radiowe (m.in. dla Radia Bis, Programu III Polskiego Radia i Radia Plus), oraz telewizyjne. W czerwcu 2000 ukazała się pierwsza płyta zespołu, zatytułowana Los Navarros. Z grupą występowali gościnnie m.in. perkusista Mikołaj Wielecki, muzyk peruwiański Jorge Castañeda i wirtuoz gitary Piotr Tomaszewski.

NOWKUR
Witryna Naczelnego Organu Wesołej Komitywy Uzurpatorów Rzeczywistości w Przasnyszu (komiks, malarstwo, fotografia, muzyka, poezja).

1
Aktualno¶ci
Biografia
Repertuar
P³yty
Tu Gra³em
Z Nimi Gra³em
Linki
Kontakt
Ekspansja